Вхід

Теекана РТБ

Рівне вечірнє

3 серпня

КОЛЯДИЧ Тетяна Едуардівна, «Сарненські новини» (м. Сарни).

ЛЕВКУТ Любов Миколаївна, КП ТРК «Полісся» (м. Сарни).

4 серпня

БИКОВ Анатолій Семенович, «Слово і час» (м. Рівне).

ВЕЛЕСИК Роман Петрович,  Рівненська міська організація.

ДАВИДЮК Петро Петрович, «За відродження» (м. Рівне).

6 серпня

ІЛЬЧУК Володимир Костянтинович, ТРК «Сфера-ТВ» (м. Рівне).

9 серпня

БАРАНЧУК Галина Михайлівна, філія НСТУ «Рівненська регіональна дирекція».

ЮЗВЕНКО Микола Леонідович, «Медичний вісник» (м. Рівне).

10 серпня

БРИЧКОВА Раїса Степанівна, «Сарненські новини» (м. Сарни).

11 серпня

БЕРЕСТЯНИЙ Олександр Миколайович, «Вісті Рівненщини» (м. Рівне).

ВЕЛЕСИК Оксана Миколаївна, філія НСТУ «Рівненська регіональна дирекція».

ПЕРМЯКОВ Андрій Георгійович, Рівненська міська організація.

РОМАНЮК Любов Володимирівна, фото-центр «Світлина» (м. Рівне).

ТАРАСЮК Валентина Стахівна, Рівненська міська організація.

14 серпня

РАЧОК Павло Трохимович, «Надслучанський вісник» (м. Березне).

СИЩУК Алла Іванівна, філія НСТУ «Рівненська регіональна дирекція».

СТЕПАНИШИН Сергій Борисович, «Волинь» (м. Рівне).ЮВІЛЕЙ-60.

15 серпня

БЕЗДОЩУК Людмила Василівна, «Життя і Слово» (м. Острог).

17 серпня

ГУЙДАШ Михайло Миколайович, ветеранська організація (м. Рівне).

СЕРБІН Сергій Георгійович, Рівненська міська організація.

19 серпня

АРСЕНЮК Марія Мілентіївна, «Гомін» (смт Млинів).

ЛЕОНТІЮК Дмитро Олегович, ТРК «Рівне-1».

ЛУЧАНІН Сергій Сергійович, «Духовна нива» (м. Рівне). ЮВІЛЕЙ-35.

20 серпня

ГОЛУБ Віктор Степанович, «Нове життя» (м. Здолбунів).

21 серпня

КОЗАК Віктор Вікторович, «Вектор безпеки» ( м. Рівне).

МІЗЕРНИЙ Анатолій Васильович, міська організація (м. Рівне). ЮВІЛЕЙ-55.

22 серпня

ФЕДОРУК Зоя Георгіївна, «Сарненські новини». ЮВІЛЕЙ-60.

23 серпня

КУЗЬМІН Юрій Васильович, «Рідний край» (смт Гоща).

РОМАНЮК Валентина Дем’янівна, філія НСТУ «Рівненська регіональна дирекція»

РОМАНЮК Руслан Ростиславович, Рівненська міська організація.

24 серпня

ГОЛОВАЧ Надія Данилівна, «Вісник Демидівщини» (смт. Демидівка).

КАЗИМИРСЬКИЙ Олександр Іванович, «Волинь» (м. Рівне).

ЛЕЙЧУК Сергій Іванович, Рівненська міська організація.

25 серпня

СТОЛЯРЧУК Богдан Йосипович, ветеранська організація (м. Рівне). ЮВІЛЕЙ-70.

ШАНЮК Володимир Іванович, НУ «Острозька академія».

26 серпня

НАДЄЖДІНА Анна Юліанівна, «Новини Костопільщини» (м. Костопіль).

ФІЛІНА Ольга Йосипівна», «Життя і Слово» (м. Острог). ЮВІЛЕЙ-45.

27 серпня

ОКРУШКО Тамара Петрівна, «Нове життя» (м. Здолбунів).

ЯРОВА Катерина Миколаївна, ТРК «Сфера-ТВ» (м. Рівне).

28 серпня

ЮРЧУК Надія Олександрівна, «Закон.Правосвідомість.Правопорядок» (м. Рівне). ЮВІЛЕЙ-30.

29 серпня

СИДОРУК Валерій Йосипович, ветеранська організація (м. Рівне).

ТИМЦУНІК Зоя Федорівна, «Сарненські новини» (м. Сарни). ЮВІЛЕЙ-50.

30 серпня

ІВАНЮК Юлія Олександрівна, «Надслучанський вісник» (м. Березне).

ЯЩУК Ірина Михайлівна, Рівненська міська організація.ЮВІЛЕЙ-30.

31 серпня

ЮРКОВА Олександра Давидівна, Рівненська міська організація.

 
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner

Опитування

Яким з місцевих ЗМІ ви довіряєте найбільше?
 

Опитування

Новини якого з місцевих телеканалів на вашу думку є найбільш актуальними та об'єктивними?