Вхід

Теекана РТБ

Рівне вечірнє

1 листопада

МАЙОРОВА Лілія Сергіївна – філія ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція».

САДОВСЬКА Вікторія Юріївна – «Вісник Демидівщини» (смт Демидівка). ЮВІЛЕЙ.

ТАТУСЬ Віктор Андрійович – «Новини Рокитнівщини» (смт Рокитне).

2 листопада

ПАНАСЮК Сергій Васильович – «Нове життя» (м. Здолбунів). ЮВІЛЕЙ.

3 листопада

МАРТИНЮК Валерій Миколайович – філія ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція».

ЧУБАЙ Михайло Григорович – філія ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція». ЮВІЛЕЙ.

4 листопада

КУРЯТА Надія Іванівна – «Вісті Рівненщини» (м. Рівне).

ЛЕБЕДЄВ Юрій Миколайович – «Волинь» (м. Рівне). ЮВІЛЕЙ.

5 листопада

ПАНАСЮК Руслан Миколайович – «Закон. Правосвідомість. Правопорядок» (м. Рівне).

ХУТКИЙ Анатолій Гаврилович – Рівненська ветеранська організація.

6 листопада

ТИТЕЧКО Василь Григорович – «Сарненські новини» (м. Сарни). ЮВІЛЕЙ.

7 листопада

ШЕВЧУК Ерна Анатоліївна – «Замок» (м. Дубно).

8 листопада

ПРОЦИК Дмитрій Іванович – «Духовна нива» (м. Рівне).

ШИДЛОВСЬКА Ірина Петрівна – філія ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція». ЮВІЛЕЙ.

9 листопада

ШИЛО Олексій Олексійович – ТРК «Сфера-ТВ» (м. Рівне). ЮВІЛЕЙ.

11 листопада

ГУМЕННИЙ Богдан Володимирович – «Надслучанський вісник» (м. Березне).

ПЛОСКИЙ Юрій Олексійович – ТОВ медіа-агенція «ТЕРРА-У» (м. Рівне).

14 листопада

МАРИНЧЕНКО Валерій Костянтинович – «Рідний край» (смт Гоща).

ЮХНІЧ Олена Павлівна – філіяПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція».

15 листопада

КРАТІК Петро Федорович – ТРК «Рівне-атом» (м. Вараш). ЮВІЛЕЙ.

ПРИМАК Аліна Ігорівна – ТРК «Ритм» (м. Рівне).

16 листопада

КОНЄВА Катерина Вікторівна – Рівненська міська організація.

СЕМАНІВ Мирослав Михайлович – «Медичний вісник+» (м. Рівне).

ШИМАНСЬКА Євгенія Григорівна – «Замок» (м. Дубно).

17 листопада

БОНДАР Вікторія Василівна – «Слово і Час» (м. Рівне). ЮВІЛЕЙ.

МАРТИНЮК Марія Сергіївна – Рівненська міська організація.

18 листопада

УДОВЕНКО Ірина Іванівна – філія НТУ «Рівненська регіональна дирекція». ЮВІЛЕЙ.

ХРИКІН Вячеслав Миколайович» - «Сарненські новини» (м. Сарни).

ЯКУБЧИК Ольга Степанівна – «Нове життя» (м. Здолбунів).

19 листопада

ФЕДАС Світлана Євстафіївна – «Рівне вечірнє» (м. Рівне).

21 листопада

ВЛАСЮК Оксана Олександрівна - ТРК «Рівне – 1» (м. Рівне).

ПОГРАНИЧНА Мирослава Миколаївна – «Вісник Демидівщини» (смт Демидівка).

22 листопада

ТАБАКОВ Сергій Володимирович – МЕГУ ім. С.Дем’янчука (м. Рівне).

23 листопада

КРАВЧУК Спиридон Гнатович – «Рідний край» (смт Гоща).

ЛИМИЧ Анна Андріївна – «Слово і Час» (м. Рівне).

ЛУЦЮК Марія Олександрівна – ТРК «Сфера - ТВ».

25 листопада

БАЦМАЙ Тамара Іванівна – «Рівненський кооператор».

ЗАДОРОЖНИЙ Валерій Григорович – філія ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція».

ПОЛІЩУК Анжела Йосипівна – КП ТРК «Полісся» (м. Сарни).

26 листопада

В’ЮН Євген Анатолійович – філія НТУ «Рівненська регіональна дирекція».

27 листопада

ДАНИЛЬЧУК Катерина Володимирівна – «Рівне вечірнє» (м. Рівне).

КОРПУСОВА Тетяна Сергіївна – філія ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція».

МАМЧУР Богдан Віталійович – «Вектор безпеки» (м. Рівне).

29 листопада

КРАМАР Валентин Володимирович – «Новини Костопільщини» (м. Костопіль).

30 листопада

ЛІФУН Олександр Володимирович – «Слово і Час» (м. Рівне).

ПАСТУХОВА Наталія Володимирівна ТРК «Ритм» (м. Рівне).

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner

Опитування

Яким з місцевих ЗМІ ви довіряєте найбільше?
 

Опитування

Новини якого з місцевих телеканалів на вашу думку є найбільш актуальними та об'єктивними?