Вхід

Теекана РТБ

Рівне вечірнє

1 листопада

МАЙОРОВА Лілія Сергіївна – ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція».

САДОВСЬКА Вікторія Юріївна – «Вісник Демидівщини» (смт Демидівка).

2 листопада

ПАНАСЮК Сергій Васильович – «Нове життя» (м. Здолбунів).

3 листопада

МАРТИНЮК Валерій Миколайович – ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція».

ЧУБАЙ Михайло Григорович – ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція».

4 листопада

КУРЯТА Надія Іванівна – «Вісті Рівненщини» (м. Рівне). ЮВІЛЕЙ.

ЛЕБЕДЄВ Юрій Миколайович – «Волинь» (м. Рівне).

6 листопада

ТИТЕЧКО Василь Григорович – «Сарненські новини» (м. Сарни).

7 листопада

ШЕВЧУК Ерна Анатоліївна – «Замок» (м. Дубно).

8 листопада

ПРОЦИК Дмитрій Іванович – «Духовна нива» (м. Рівне).

ШИДЛОВСЬКА Ірина Петрівна – ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція».

9 листопада

ШИЛО Олексій Олексійович – ТРК «Сфера-ТВ» (м. Рівне).

11 листопада

ГУМЕННИЙ Богдан Володимирович – «Надслучанський вісник» (м. Березне).

ПЛОСКИЙ Юрій Олексійович – ТОВ медіа-агенція «ТЕРРА-У» (м. Рівне).ЮВІЛЕЙ.

14 листопада

МАРИНЧЕНКО Валерій Костянтинович – «Рідний край» (смт Гоща).

ЮХНІЧ Олена Павлівна – ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція».

15 листопада

КРАТІК Петро Федорович – ТРК «НАЕК "Енергоатом» (м. Вараш).

ПРИМАК Аліна Ігорівна – ТРК «Ритм» (м. Рівне).

16 листопада

КОНЄВА Катерина Вікторівна – Рівненська міська організація.

СЕМАНІВ Мирослав Михайлович – «Медичний вісник+» (м. Рівне).

ШИМАНСЬКА Євгенія Григорівна – «Замок» (м. Дубно).

17 листопада

БОНДАР Вікторія Василівна – «Слово і Час» (м. Рівне).

МАРТИНЮК Марія Сергіївна – Рівненська міська організація.

18 листопада

УДОВЕНКО Ірина Іванівна – ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція».

ХРИКІН Вячеслав Миколайович» - «Сарненські новини» (м. Сарни).

ЯКУБЧИК Ольга Степанівна – «Нове життя» (м. Здолбунів).

19 листопада

ФЕДАС Світлана Євстафіївна – «Рівне вечірнє» (м. Рівне).

21 листопада

ВЛАСЮК Оксана Олександрівна - ТРК «Рівне – 1» (м. Рівне).

ПЕТРЕНКО Валентина Іванівна, Сарненська асоціація вільних журналістів.

ПОГРАНИЧНА Мирослава Миколаївна – «Вісник Демидівщини» (смт Демидівка).

22 листопада

ТАБАКОВ Сергій Володимирович – МЕГУ ім. С.Дем’янчука (м. Рівне).

23 листопада

КРАВЧУК Спиридон Гнатович – «Рідний край» (смт Гоща). ЮВІЛЕЙ.

ЛИМИЧ Анна Андріївна – «Слово і Час» (м. Рівне).

ЛУЦЮК Марія Олександрівна – ТРК «Сфера - ТВ» (м. Рівне).

25 листопада

БАЦМАЙ Тамара Іванівна – «Рівненський кооператор» (м. Рівне).

ЗАДОРОЖНИЙ Валерій Григорович – ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція».

ПОЛІЩУК Анжела Йосипівна – КП ТРК «Полісся» (м. Сарни).

26 листопада

В’ЮН Євген Анатолійович – ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція».

27 листопада

ДАНИЛЬЧУК Катерина Володимирівна – «Рівне вечірнє» (м. Рівне). ЮВІЛЕЙ.

КОРПУСОВА Тетяна Сергіївна – ПАТ НСТУ «Рівненська регіональна дирекція».

МАМЧУР Богдан Віталійович – «Вектор безпеки» (м. Рівне).

30 листопада

ЛІФУН Олександр Володимирович – «Слово і Час» (м. Рівне).

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner

Опитування

Яким з місцевих ЗМІ ви довіряєте найбільше?
 

Опитування

Новини якого з місцевих телеканалів на вашу думку є найбільш актуальними та об'єктивними?