Коли журналіст рівненського телеканалу "Сфера-ТВ" Владислава Стецюк попросила у Володимира Гнатовича Андрійчука хоча б приблизно назвати кількість власних публікацій у місцевій пресі за увесь час активного співробітництва з нею - її співрозмовник у відповідь лише посміхнувся. А трохи подумавши додав: їх кількість точно перевищує не одну тисячу. І це абсолютна правда, якщо врахувати ту обставину, що дописувати у гощанську районну газету  "Рідний край" (до 1991 року - "Радянське життя") він розпочав більше, як півстоліття тому. Спочатку - як педагог, а згодом - як секретар парткому одного з найбільших та найуспішніших господарств того ж Гощанського району - радгоспу "Тучинський". Але, яку б посаду не займав Володимир Андрійчук - завжди головними героями його публікацій були і залишаються пересічні люди, його односельчани, котрі не на словах, а на ділі дбали і продовжують дбати про Україну.

Отож, коли незадовго до свого 86-річчя Володимир Гнатович Андрійчук подав до первинної журналістської організацію заяву з проханням про прийом в члени Національної спілки журналістів України, ні в кого з колег по перу не було жодних заперечень з цього приводу. Таким же одностайним було і рішення секретаріату обласної журналістської організації: 24 жовтня його було прийняло до лав найбільшої творчої організації України.

Членський квиток та нагрудний знак в затишній домашній обстановці Володимиру Гнатовичу Андрійчуку вручив голова Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України Дмитро Тарасюк. З цією неординарною подією іменинника привітала редактор гощанської районної газети "Рідний край" Ірина Повар. Приємною несподіванкою для шанованого  господаря став приїзд знімальної групи "Сфери-ТВ": підготовлений ними сюжет вже наступного вечора змогли побачити тисячі телеглядачів, чимало з яких особисто знайомі з цією  справді талановитою і непересічною людиною.