Завтра, 27 жовтня, відомому рівненському письменнику, журналісту, краєзнавцю, громадсько-культурному діячеві Георгію Сербіну виповнюється 87. До цієї поважної дати Георгій Павлович зробив собі (та й нам читачам) гарний подарунок: днями вийшла його друга книга новел-споминів «Роки, події, зустрічі. У вирі спогадів».

Як і попередня збірка під аналогічною назвою, що побачила світ восени минулого року, нове видання наповнене не менш цікавими подіями, фактами з життя відомих і не досить відомих людей, з якими журналіст і письменник зустрічався на своєму 60-річному творчому шляху. Тут є характеристики культурного, журналістського, письменницького бомонду Рівненщини, України та колишнього Радянського Союзу. Багато з героїв «Споминів», які працюють ще досі, змальовано правдиво, без фальші. Проте головне навіть не це, а те, з якою любов’ю й пошанівкою Георгій Павлович висловлює найщирішу подяку своїм учителям, колегам, наставникам…

У книзі подано цілу галерею портретів знакових людей часу: від батька автора Павла Іларіоновича, матері Анастасії Федорівни, дружини Анни Василівни і її батьків, дітей, до творчих постатей – композитора Анатолія Андрухова, письменників Тихіна Васіна, Анатолія Крашаниці, журналіста Бориса Гербольда, військового фотокореспондента Костянтина Турського, краєзнавця-дослідника української міфології Валерія Войтовича, господарника Василя Онуфрієнка, склороба Леоніда Міхневича, лікаря-хірурга Віктора Вельського, ланкової-буряковода Зінаїди Шах та інших особистостей, які складають своєрідну журналістсько-письменницьку мапу України Георгія Сербіна.

Від секретаріату Рівненської обласної організації НСЖУ: вітаємо шановного колегу із Днем народження! Творчого натхнення і нових книг!