Вхід

Рівне вечірнє

ЗАТВЕРДЖЕНО
на засіданні секретаріату
Рівненської обласної організації
Національної спілки журналістів України
(Протокол № 2 від 26.04.2018 р.)


ПОЛОЖЕННЯ

про творчі конкурси серед засобів масової інформації

Рівненщини у 2018 році

Мета конкурсу: активізація творчо-виробничого процесу, зацікавлення редакційних колективів у створенні високорейтингових програм і публікацій, виявлення талантів серед журналістів, оперативне і широке висвітлення в засобах масової інформації історії і сьогодення найважливіших галузей народногосподарського комплексу області, поширення передового досвіду, виявлення проблем і спільний пошук шляхів їх вирішення.

Відповідно до поданих пропозицій оголошуються творчі конкурси серед редакційних колективів та окремих журналістів у таких номінаціях:

«Газета року» (обласна, міськрайонна+районна+ відомча), «Інтернет-ЗМІ», «Телекомпанія року», «Радіо року», «Журналіст року» (газета, телебачення, радіо), «Дебют року», «Громадський кореспондент року», «Первинна журналістська організація року», «Прес –служба року».

У конкурсах беруть участь редакції друкованих та електронних ЗМІ Рівненщини, незалежно від форм власності та підпорядкування, а також окремі журналісти.

Журналісти, котрі стали переможцями у номінації «Журналіст року» (газета, телебачення, радіо) мають право подавати свої творчі доробки на розгляд конкурсної комісії лише через три роки.

Учасники конкурсу подають до 21 травня 2018 року на розгляд журі матеріали (оформлені альбоми, компакт-диски з відповідними супровідними документами), опубліковані або ж передані в ефір у період з 1 червня 2017 року по 1 травня 2018 року.

Для більш ефективнішої оцінки роботи редакційних колективів пропонуємо забезпечити власну доставку усіх номерів вашої газети на адресу обласної організації НСЖУ: 33028, м. Рівне, вул. С. Петлюри, 1.

Журі творчих конкурсів, до складу яких входять представники обласної організацій НСЖУ і зацікавлених сторін, визначають переможців по одному в кожній номінації окремо серед друкованих та електронних ЗМІ.

Склад конкурсної комісії:

КРИВИЙ Микола Васильович – голова конкурсної комісії, заслужений журналіст України

СКІБЧИК Сергій Євгенович – член журі

МАЗАНИЙ Віктор Степанович – член журі, заслужений журналіст України

РАЧОК Павло Трохимович – член журі

ТАРАСЮК Дмитро Володимирович – член журі, заслужений журналіст України

ФОМЕНКО Микола Георгійович – секретар конкурсної комісії.

Голосування (затвердження подання конкурсної комісії) на засіданні секретаріату його членами здійснюється відкритим голосуванням. Результати голосування не пізніше як у триденний термін оприлюднюються на офіційному сайті Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Питання виділення коштів на преміювання переможців та всі організаційно-творчі питання вирішує секретаріат обласної організація Національної спілки журналістів України.

 
Интересная статья? Поделись ей с другими:
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner