Вхід

Рівне вечірнє

14 лютого 2020 року відбулося чергове засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Члени секретаріату обговорили питання щодо впорядкування структури обласної організації, стану сплати членських внесків та на підставі поданих документів іприйняли до лав НСЖУ: МАРЧУКА Валентина Георгійовича - студента 4 курсу факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імена Стапна Дем'янчука; ЛУКАШКА Миколу Володимировича - працівника головного управління ДСНС  у Рівненській області; КАПІТУЛУ Миколу Олександровича - священика Української православної церкви, позаштатного кореспондента газети "Духовна нива"; РУДНІЦЬКОГО Василя Георгійовича - священика, керівника прес-служби Рівненського єпархіального управління Православної церкви України, позаштатного кореспондента газети "Духовна нива"; КУКЛЕВСЬКУ Любов Костянтинівну - пенсіонерку, позаштатного кореспондента газети "Духовна нива"; ПАСТУШЕНКА Андрія Семеновича - фрілансера.

Щиро вітаємо колег із цією знаковою подією у їх житті, зичимо творчої наснаги на довгі літа.

На обговорення членів секретаріату було внесене питання про впорядкування структури обласної журналістської організації. Після нетривалих дебатів це питання було вирішено перенести на більш пізній час - коли закінчиться адмінреформа в Україні і чітко будуть визначені територіальні межі районів області.

Секретаріат також заслухав та прийняв до уваги інформацію відповідального секретаря обласної організації НСЖУ Миколи Фоменка про стан сплати членських внесків у 2019 році.

За порушення вимог Статуту НСЖУ (несплату членських внесків упродовж двох і більше років, втрату зв'язків з організацією) секретаріат виключив із складу Націонаальної спілки журналістів України ЛАТТІ Володимира Леонідовича (фотоцентр "Світлина", членський квиток № 23219), КОЗАКА Віктора Вікторовича (ГУ ДСНС у Рівненській області, членський квиток № 23255), ДЕМИДЮКА Сергія Павловича (ГУ ДСНС у Рівненській області, членський квиток № 26601), ЯНИШИН Катерину Євгенівну ("Новини Костопільщини", членський квиток № 21133), БЕЗДОЩУК Людмилу Василівну ("Життя і Слово", членський квиток № 23242), РУДЕНКА Євгена Федоровича ("Життя і Слово", членський квиток № 23246), КУЧЕРУКА Володимира Петровича ("Життя і Слово", членський квиток № 8954) та СИТАРЧУКА Володимира Миколайовича ("Вісті Рівненщини", членський квиток № 21169).

Секретаріат також розглянув низку питань, пов'язаних із звільненням окремих членів НСЖУ від сплати членських внесків у зв'язку із скрутним матеріальним становщем та згідно поданих заяв, а також задовольнив заяву члена НСЖУ ЛЯШЕНКО Тетяни Володимирівни про надання їй матеріальної допомоги.

 

28 листопада 2019 року відбулося розширене засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України. Окрім членів секретаріату участь у ньому взяли головні редактори гаазет "Рідний край" (смт Гоща) - Ірина Повар, "Життя і Слово" (м. Острог) - Ольга Філіна,  "Надслучанський вісник" (м. Березне) - Надія Ярмолюк, "Вісник Демидівщини" (смт. Демидівка) - Людмила Мулько та "Вісник Кореччини" (м. Корець) - Іванна Готліб.

Голова обласної журналістської організації Дмитро Тарасюк поінформував присутніх про перебіг парламентських слухань на тему "Безпека діяльності журналістів в Україні: стан, проблеми і шляхи їх вирішення", які відбулися у сесійному залі Верховної ради України 6 листопада 2019 року.

Член секретаріату, головний редактор газети "Сарненські новини" Світлана Ляшко, котра разом з головним редактором газети "Новини Рокитнівщини" Наталією Лозян представляли Рівненщину на Всеукраїнській нараді редакторів газет  у Києві 21 листопада ц.р. поділилася враженнми від цього заходу, закцентувала увагу на тих проблемах, які можна спільними зусиллями вирішувати на місцях.

Присутні на засіданні секретаріату редактори газет  виявили бажання невідкладно зустрітися з керівником Рівненської обласної дирекції акціонерного товариства "Укрпошта" Вадимом Мосаківським, аби обговорити назрілі проблеми, що виникають в ході кампанії з передплати періодичних видань. Така зустріч відбулася того ж дня.

 

Після двомісячного сезону літніх  відпусток, 27 вересня 2019 року відбулося планове засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Розглянувши, подані первинною журналістською організацією при редакції Острозької міської газети "Замкова гора", документи щодо прийому в члени НСЖУ позаштатного кореспондента цього видання МАКСИМЧУК Галини Вікторівни, секретаріат одноголосно затвердив рішення зборів цієї первинної організації і прийняв Галину Максимчук до когорти членів Національної спілки журналістів України.

На запрошення секретаріату обласної організації НСЖУ участь в його засіданні цього разу взяли директор Рівненської дирекції "Укрпошти" Вадим МОСАКОВСЬКИЙ та  начальник відділу передплати періодичних видань дирекції Марта СЕМЕНОВА. В ході більше, ніж годинної дискусії обговорили питання організації та проведення передплати місцевих газет на 2020 рік. Досягнуто зокрема домовленості про проведення в районах області на початку кожної передплатної кампанії так званого дня передплатника за участю читачів і газетярів. Крім цього секретаріатом обласної організації НСЖУ будуть розроблені та оприлюднені умови конкурсу для листонош. Ті з них, котрі досягнуть найбільших успіхів у передплаті місцевих періодичних видань, будуть за підсумками року нагороджені спеціальними призами обласної журналістської організації.

Члени секретаріату схвалили Концепцію підтримки та розвитку регіональних засобів масової інформації. З її основними положеннями можна ознайомитися на нашому сайті в розділі "Наші публікації".

Секретаріат Рівненської обласної організації НСЖУ висловився за підтримку рішень Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення щодо непродовження дії ліцензій на мовлення в цифровій мережі ТОВ "Новий формат ТВ", ТОВ "Аріадна ТВ", ТОВ "Партнер ТВ", ТОВ "ТВ Вибір" і ТОВ "Лідер ТВ".  

 

27 червня 2019 року відбулося чергове засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Члени секретаріату обговорили питання, пов'язані з основними напрямками активізації роботи первинних осередків Спілки, секретаріату та правління обласної журналістської організації. Серед таких напрямків - посилення роботи з молоддю з метою залучення її до лав НСЖУ - найбільшої творчої організації України, котра на всіх рівнях захищає права на безперешкодну працю медійників, організація змістовного відпочинку колег.

Голова обласної організації НСЖУ Дмитро Тарасюк поінформував присутніх про підсумки ХХ літньої Спартакіади журналістів Рівненщини, яка проходила 15-16 червня на базі спортивно-оздоровчого табору "Олімпієць" у селі Хрінники Демидівського району та про участь нашої команди в Міжнародних спортивних змаганнях, присвячених пам'яті Олександра Бухтатого, котрі за фінансової підтримки Національної спілки журналістів України відбулися з 18 по 20 червня цього року в курортному містечку Окунінка Люблінського воєводства Республіки Польща. Як ми вже повідомляли, рівненчани на цих змаганнях виграли головний приз - "Кубок Дракоші-2018/20".

Наступне засідання секретаріату обласної організації НСЖУ заплановане на вересень 2019 року.

 

28 березня 2019 року відбулося чергове планове засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Головне питання, яке в присутності начальника прес-служби оперативного командування "Захід" полковника Анатолія Прошина розгянув секретаріат, стосувалося організації регулярного випуску редакційними колективами Рівненщини газет для військових з'єднань Збройних Сил України, які захищають наші рубежі на Сході України. До цього часу випуск бригадних газет відбувався силами (верстка видань) та за кошти (поліграфічні послуги) редакцій "Сарненських новин", "Володимирецького вісника" та "Новин Рокитнівщини". Однак фінансові можливості навіть цих успішних редакційних колективів нині є обмеженими. В той же час, кожен свіжий номер гаазет з нетерпінням наші бійці чекають на передовій. У багатьох випадках саме такі видання в зоні бойових дій є чи не єдиним засобом масової інформації рідною мовою, який доносить правду про ситуацію в державі. Отож, аби подібна друкованіа продукція й надалі безперебійно потрапляла на прифронтову територію Луганської і Донецької областей, члени секретаріату, після тривалих дебатів, вирішили звернутися до керівництва Рівненської облдержадміністрації, депутатів обласної ради з листами про виділення відповідних коштів. Сподіваємося, чиновники на цей раз долучаться до важливої справи, а не відмахнуться від нашого прохання, стандартно використовуючи фразу про відсутність у бюджеті коштів.

Голова обласної організації НСЖУ Дмитро Тарасюк поінформував колег про результати спільного засідання секретаріатів Волинської, Львівської та Рівненської обласних організації НСЖУ, який відбувся 15 березня у Львові. Крім цьоьго члени секретаріату обговорили ситуацію, що склалася останнім часом в колективі редакції газети "Новини Костопільщини", намітили низку заходів з нагоди підготовки та відзначення на Рівненщині 60-річчя утворення Національної спілки журналістів України.

 
Більше статтей...
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner