Вхід

Рівне вечірнє

29 грудня відбулося останнє у 2020 році засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Ознайомившись із поданими документами, члени секретаріату затвердили рішення зборів первинної журналістської організації редакції газети "Духовна нива" і прийняли в члени Національної спілки журналістів України ХОМІЦЬКУ Мирославу Анатоліївну - завідуючу недільною школою Свято-Покроського кафедрального собору міста Рівне, позаштатного кореспонденнта газети "Духовна нива". Щиро вітаємо пані Мирославу з такою знаменною подією у її житті та зичимо нових творчих звершень у медійному просторі.

Голова обласної організації НСЖУ Дмитро Тарасюк поінформував колег про основні рішення Пленуму Національної спілки журналістів України, що відбувся в он-лайн форматі 18 грудня 2020 року.  Більш детально про хід самого пленуму та схвалені на ньому документи можна ознайомитися на сайті НСЖУ: nsju.org.

Член секретаріату, головний редактор газети "Володимирецький вісник" Сергій Скібчик в деталях розповів про перспективу навчання працівників редакцій місцевих газет області новітнім технологіям з використанням ІТ-ресурсу. За попередньою домовленістю таке навчання із залученням провідних фахівців Укртелерадіопресінституту (м. Київ) має відбутися у Рівному 4-5 лютого 2021 року. Першими участь у цьому заході зголосилися взяти редакції газет "Вісті Рівненщини", "Сарненські новини", "Володимирецький вісник" та "Рідний край" (смт. Гоща).

Члени секретаріату затвердили умови творчих конкурсів серед засобів масової інформації Рівненщини у 2021 році, персональний склад конкурсної комісії,  план основних заходів секретаріату тиа кошторис  обласної журналістської організації на 2021 рік. З умовами творчого конкурсу можна ознайомитися на нашому сайті в розділі "Конкурси".

 

26 листопада 2020 року відбулося планове засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Розглянувши подані матеріали, секретаріат затвердив рішення зборів первинних організацій і прийняв у члени НСЖУ ДУБІНЦЯ Павла Євгенійовича - позаштатного кореспондента Зарічненської газети "Полісся", настоятеля православного храму у селі Морочне Зарічненського району, КОШИН Марію Леонідівну завідуючу відділом тематичних передач телерадіокомпанії "Полісся" (м. Сарни) та КУШПЕТУ Данила Тарасовича - офіцера служби зв'язків із громадськістю оперативного командування "Захід" (м. Рівне). Щиро вітаємо колег із цією знаковою подією у їх житті, зичимо нових творчих успіхів та пошанування від вдячних читачів, телеглядачів і радіослухачів.

Голова обласної організації НСЖУ Дмитро Тарасюк поінформував колег про перебіг зустрічі із начальником сектору захисту інтересів суспільства і держави Головного управління Національної поліції у Рівненській області Олексієм Аскановим. З більш детальною інформацією про цю робочу зустріч ви можете дізнатися з нашого сайту у розділі "Новини".

Члени секретаріату розглянули заяву мешканця Костополя Юрія Мочаєва стосовно неправомірних, на його думку, дій члена НСЖУ і члена секретаріату обласної журналістської організації Олександра Намозова під час ведення передвиборчої агітації за одного з кандидатів на посаду Костопільського міського голови. Після тривалих дебатів з цього питання прийнято рішення вказати Олександру Намозову на неухильне дотримання Кодексу журналістської етики, неприпустимість нетолерантних висловлювань на адресу опонентів у соціальних мережах.  Найближчим часом запланована зустріч у Костополі конфліктуючих сторін за участю міського голови Євгенія Денисюка та голови обласної організації НСЖУ Дмитра Тарасюка.

Секретаріат погодив кандидатуру кореспондента газети "Вісті Рівненщини" Олександри Нагорної до складу робочої групи Національної спілки журналістів України із напрацювання програми дій Спілки щодо залучення молодих журналістів і захисту їх прав та підтримав пропозицію Дмитра Тарасюка щодо подання кандидатури колишнього командуючого військами оперативного командування "Захід", генерал-лейтенанта Олександра Павлюка для присвоєння йому звання "Народний герой України".

Голова обласної організації НСЖУ Дмитро Тарасюк також поінформував секретаріат про підготовку до наступного пленуму НСЖУ, що має відбутися у Києві 18 грудня цього року та про стан сплати членських внесків.

За порушення Статуту НСЖУ, несплату членських внесків та втрату зв'язків з організацією секретаріат виключив з лав Національної спілки журналістів України БОНДАРЧУКА Анатолія Івановича (перебував на обліку у первинній організації при редакції газети "Замкова гора", членський квиток № 26272), КОНЄВУ Катерину Вікторівну (перебувала на обліку у ветеранській організації, членський квиток № 8757) та МОРОЗ Ірину Володимирівну (перебувала на обліку в первинній організації при ТРК "Сфера-ТВ", членський квиток № 23947).

 

Після тривалої перерви, викликаної карантинними обмеженнями, 25 вересня ц.р. відбулося засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України. Участь у ньому взяв директор Рівненської дирекції "Укрпошти" Вадим Масаковський. Обговорено варіанти перереєстрації районних газет у зв'язку з проведенням в України адміністративної реформи, умови передплати місцевих друкованих видань на перше півріччя 2021 року.

Секретаріат затвердив рішення зборів Сарненської асоціації вільних журналістів і прийняли в члени Національної спілки журналістів України КОВТУН Галину Іванівну - директора комунального закладу "Сарненський міський будинок культури "Залізничник" та ФЕДІРКО Вікторію Володимирівну - вчителя Сарненської ЗОШ 1-2 ступенів № 6. Щиро вітаємо колег з цією знаковою подією у їх житті.

Голова обласної організації НСЖУ Дмитро Тарасюк поінформував присутніх про ситуацію, що склалася останнім часом в редакції Здолбунівської районної газети "Нове життя". Тут досить часто змінюються головні редактори. На сьогоднішній день керівника редакції взагалі немає, а матеріали до газети готує практично одна людина. Нещодавно ситуацію в редакційному колективі було обговорено в Здолбунівській районній раді за участю її голови Олега Дацюка, голови обласної організації НСЖУ Дмитра Тарасюка та його заступника Володимира Дрозюка. На жаль, ситуація в редакції "Нового життя" так і не змінилася. Отож на пропозицію Дмитра Тарасюка члени секретаріату вирішили скерувати на підсилення редакційного колективу  свого досвідченого колегу Юрія Рачковського. За це рішення проголосували 8 членів секретаріату, 1- утримався.

Секретаріат одноголосно підтримав рішення про представлення до почесного звання "Заслужений журналіст України" колишнього головного редактора Костопільської районної газети, нині - прес-секретаря Костопільської міської ради на громадських засадах Олександра Намозова.

Секретаріат задовольнив заяву ВАРНАВСЬКОГО Юрія Леонідовича і таким чином відновив його членство в Національній спілці журналістів України.

За порушення Статуту НСЖУ, несплату членських внесків та втрату зв'язків з організацією секретаріат виключив з лав Національної спілки журналістів України ДУЛЯНИЦЬКОГО Сергія Андрійовича (перебував на обліку у первинній організації при редакції газети "Володимирецький вісник", членський квиток № 8968) та ОСТАПЧУКА Петра Васильовича (перебував на обліку в первинній організації при редакції газети "Духовна нива", членський квиток № 8925).


 

14 лютого 2020 року відбулося чергове засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України.

Члени секретаріату обговорили питання щодо впорядкування структури обласної організації, стану сплати членських внесків та на підставі поданих документів іприйняли до лав НСЖУ: МАРЧУКА Валентина Георгійовича - студента 4 курсу факультету журналістики Міжнародного економіко-гуманітарного університету імена Стапна Дем'янчука; ЛУКАШКА Миколу Володимировича - працівника головного управління ДСНС  у Рівненській області; КАПІТУЛУ Миколу Олександровича - священика Української православної церкви, позаштатного кореспондента газети "Духовна нива"; РУДНІЦЬКОГО Василя Георгійовича - священика, керівника прес-служби Рівненського єпархіального управління Православної церкви України, позаштатного кореспондента газети "Духовна нива"; КУКЛЕВСЬКУ Любов Костянтинівну - пенсіонерку, позаштатного кореспондента газети "Духовна нива"; ПАСТУШЕНКА Андрія Семеновича - фрілансера.

Щиро вітаємо колег із цією знаковою подією у їх житті, зичимо творчої наснаги на довгі літа.

На обговорення членів секретаріату було внесене питання про впорядкування структури обласної журналістської організації. Після нетривалих дебатів це питання було вирішено перенести на більш пізній час - коли закінчиться адмінреформа в Україні і чітко будуть визначені територіальні межі районів області.

Секретаріат також заслухав та прийняв до уваги інформацію відповідального секретаря обласної організації НСЖУ Миколи Фоменка про стан сплати членських внесків у 2019 році.

За порушення вимог Статуту НСЖУ (несплату членських внесків упродовж двох і більше років, втрату зв'язків з організацією) секретаріат виключив із складу Націонаальної спілки журналістів України ЛАТТІ Володимира Леонідовича (фотоцентр "Світлина", членський квиток № 23219), КОЗАКА Віктора Вікторовича (ГУ ДСНС у Рівненській області, членський квиток № 23255), ДЕМИДЮКА Сергія Павловича (ГУ ДСНС у Рівненській області, членський квиток № 26601), ЯНИШИН Катерину Євгенівну ("Новини Костопільщини", членський квиток № 21133), БЕЗДОЩУК Людмилу Василівну ("Життя і Слово", членський квиток № 23242), РУДЕНКА Євгена Федоровича ("Життя і Слово", членський квиток № 23246), КУЧЕРУКА Володимира Петровича ("Життя і Слово", членський квиток № 8954) та СИТАРЧУКА Володимира Миколайовича ("Вісті Рівненщини", членський квиток № 21169).

Секретаріат також розглянув низку питань, пов'язаних із звільненням окремих членів НСЖУ від сплати членських внесків у зв'язку із скрутним матеріальним становщем та згідно поданих заяв, а також задовольнив заяву члена НСЖУ ЛЯШЕНКО Тетяни Володимирівни про надання їй матеріальної допомоги.

 

28 листопада 2019 року відбулося розширене засідання секретаріату Рівненської обласної організації Національної спілки журналістів України. Окрім членів секретаріату участь у ньому взяли головні редактори гаазет "Рідний край" (смт Гоща) - Ірина Повар, "Життя і Слово" (м. Острог) - Ольга Філіна,  "Надслучанський вісник" (м. Березне) - Надія Ярмолюк, "Вісник Демидівщини" (смт. Демидівка) - Людмила Мулько та "Вісник Кореччини" (м. Корець) - Іванна Готліб.

Голова обласної журналістської організації Дмитро Тарасюк поінформував присутніх про перебіг парламентських слухань на тему "Безпека діяльності журналістів в Україні: стан, проблеми і шляхи їх вирішення", які відбулися у сесійному залі Верховної ради України 6 листопада 2019 року.

Член секретаріату, головний редактор газети "Сарненські новини" Світлана Ляшко, котра разом з головним редактором газети "Новини Рокитнівщини" Наталією Лозян представляли Рівненщину на Всеукраїнській нараді редакторів газет  у Києві 21 листопада ц.р. поділилася враженнми від цього заходу, закцентувала увагу на тих проблемах, які можна спільними зусиллями вирішувати на місцях.

Присутні на засіданні секретаріату редактори газет  виявили бажання невідкладно зустрітися з керівником Рівненської обласної дирекції акціонерного товариства "Укрпошта" Вадимом Мосаківським, аби обговорити назрілі проблеми, що виникають в ході кампанії з передплати періодичних видань. Така зустріч відбулася того ж дня.

 
Більше статтей...
An Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image SlideshowAn Image Slideshow 
bulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbulletbullet
spinner